Regulamin

REGULAMIN

§1

Niniejszy Regulamin określa zasady świadczenia usług przez PHU POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Bydgoszczy 85-027 przy ulicy Jagiellońskiej 84, NIP: 9671421242 REGON: 380695022 (dalej zwaną Księgarnią).
 

 

§2

Za towary uważamy książki, podręczniki, multimedia, książki audio, puzzle, gry, filmy oraz literaturę obcojęzyczną, które realizowane są drogą tradycyjną kurierem bądź przygotowywane do odbioru własnego w siedzibie firmy.

§3

Klient wybiera towar z oferty Księgarni prezentowanej na stronie internetowej www.ksiegarniapower.pl, składa zamówienie przez stronę. Oferta Księgarni ma charakter wiążący przez okres jej prezentacji na wyżej wymienionej stronie i do czasu wyczerpania zapasu danego tytułu w magazynie.

§4

Księgarnia „Power” dokłada wszelkiej staranności, aby oferta jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów przy aktualizacjach (cen, konfiguracji, czy parametrów technicznych) informacje zawarte na naszych stronach nie mogą być jednak (o ile nie zaznaczono inaczej) traktowane jako oferta w świetle wymogów Kodeksu Cywilnego.

§5

Księgarnia oferuje dwie formy płatności:

a) gotówka przy odbiorze (zamówienia o wartości do 250zł)
b) przelew tradycyjny lub poprzez PayU

Nr rachunku bankowego:

Bank mBank

68 1140 2004 0000 3602 7831 6871

§6

Każdy Klient otrzymuje od Księgarni na dowód zakupu paragon. Na życzenie klienta Księgarnia może wystawić fakturę VAT bądź rachunek imienny. W tym celu prosimy o dołączenie stosownej informacji w polu "Uwagi" przy składaniu zamówienia.

§7

Złożone zamówienie może być anulowane drogą telefoniczną bądź mailową. Dział zamówień internetowych 52 341 04 18. Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.

§8

Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są w Księgarni wyłącznie w celach informacyjnych.

§9

REKLAMACJE I ZWROTY

Klient ma prawo zwrócić nieużywany towar w terminie 14 dni od otrzymania towaru.

Zarówno reklamacje jak i zwroty prosimy przesyłać poprzez formularz zwrotu (dostępny tutaj) lub mailowo, podając numer zamówienia i opis problemu. Reklamacja rozpatrywana jest w terminie 14 dni kalendarzowych licząc od pełnego złożenia zgłoszenia reklamacji. Klient jest informowany pisemnie, mailowo lub telefonicznie o decyzji w zgłoszonej sprawie reklamacyjnej.

W przypadku zwrotu, wymiany czy reklamacji, koszty wysyłki ponosi kupujący. Zwrot należności za zamówienie obejmuje jedynie koszt kupionych książek.

ODSYŁAJĄC KSIĄŻKĘ NALEŻY PAMIĘTAĆ O DOŁĄCZENIU DOWODU ZAKUPU (PARAGON/FAKTURA). Bez tego zwrot/wymiana/reklamacja nie jest możliwa.

§10

DOSTĘPNOŚĆ

Zamówienie zostaje realizowane w ciągu najpóźniej 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Księgarni. Księgarnia nie odpowiada za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmy kurierskie.

Z racji jednoczesnej sprzedaży poprzez dwa kanały - sklep internetowy i stacjonarny, może się zdarzyć, że książka widniejąca na stronie jako dostępna została już sprzedana. W takim przypadku dokładamy wszelkich starań, aby zamówić książkę dla klienta bezpośrednio w wydawnictwie. W sytuacji wyczerpania nakładu, klient jest niezwłocznie informowany o statusie zamówienia, a należność zwrócona na konto, z którego dokonano płatności.

§11

Klient zobowiązany jest do zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu. Księgarnia zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu bez wcześniejszego powiadomienia Klienta. Zamówienia złożone przed wprowadzeniem zmian do Regulaminu będą realizowane na podstawie postanowień Regulaminu obowiązującego do chwili złożenia zamówienia. Stosownie do przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych ksiegarniapower.pl wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.


Zadaj pytanie
KSIĘGARNIA POWER
Zadaj pytanie

Imię:

E-mail:

Treść:

Przepisz tekst: