Akademia Umysłu JUNIOR Lato

Akademia Umysłu JUNIOR Lato
Na zamówienie
cena: 54,90 PLN
Ilość:

Kod hurtowni: 5907799072278

Wydawnictwo: FORMAT

Numer ISBN: 5907799072278

Rok wydania: 2015

1 opinii  1 opinii  |  dodaj opinię

Akademia Umysłu JUNIOR Lato

 

Akademia Umysłu JUNIOR to seria programów, które rozwijają pamięć i koncentrację uwagi oraz wspomagają edukację wczesnoszkolną. Jednocześnie są wesołą i ciekawą zabawą. Dedykowane są dzieciom w wieku 5 - 9 lat. Poszczególne części są osadzone w różnych sceneriach i fabułach.

Część
LATO nawiązuje do wakacyjnego, sportowego, letniego klimatu. Zawiera ponad 20 ćwiczeń stymulujących rozwój intelektualny, każde o stopniowanej trudności. Początkowe poziomy są bardzo łatwe, a sukcesy, pochwały, nagrody i niespodzianki zachęcają dziecko do zmierzenia się
z trudniejszymi zadaniami.

 

Ćwiczenia zawierają elementy edukacyjne, np. rozpoznawanie gwiazdozbiorów, gatunków zbóż, motyli i kwiatów, odległości miast Polski, flagi krajów, itd. Dziecko przez zabawę poznaje rzeczy ciekawe i przydatne na co dzień.
 

Dodatkową zaletą są ćwiczenia ruchowe. Gdy program uzna, że dziecko zbyt długo siedzi przed komputerem, automatycznie uruchamia animowanego ludzika, który zachęca je do krótkiej gimnastyki!

 

Każdy element programu został opracowany z myślą o połączeniu zabawy z edukacją. Dzięki pomocy lektora grać mogą również dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać!


Oprawę programu stanowi nietuzinkowa grafika, fascynujące tło muzyczne naturalnych instrumentów (fortepian, smyczki, gitara, bębny, flet, głos, itd.), efekty dźwiękowe (odgłosy natury, głosy zwierząt, gwar zabaw, dźwięki otoczenia) pobudzają wyobraźnię i dają pożądane wzorce estetyczne.


Programy z tej serii posiadają rekomendacje psychologów i pedagogów, którzy potwierdzają ich pozytywny wpływ na wspomaganie rozwoju wczesnoszkolnego.

dodaj opinię

Twoje imię:

Ocena:

Pozytywna   Negatywna

Twoja recenzja:

Notatka: HTML niedozwolony!

Przepisz kod z obrazka:

Zadaj pytanie
KSIĘGARNIA POWER
Zadaj pytanie

Imię:

E-mail:

Treść:

Przepisz tekst: