Wiedza o społeczeństwie 1-3 podręcznik WSiP DOTOWANY

Wiedza o społeczeństwie 1-3 podręcznik WSiP DOTOWANY
Na zamówienie
cena: 17,00 PLN
Ilość:

Autor: Piotr Krzesicki, Piotr Kur, Małgorzata Poręba

Kod hurtowni: 9788302149115

Wydawnictwo: WSIP

Numer ISBN: 9788302149115

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2015

0 opinii  0 opinii  |  dodaj opinię

Zalety podręcznika Wiedza o społeczeństwie. Gimnazjum Wygodny – jeden podręcznik na 60 godzin nauki, treści uporządkowane od tematyki łatwiejszej (grupy społeczne, życie szkoły itp.) do trudniejszej (sytuacja międzynarodowa, życie gospodarcze).

-Ciekawy – aktualne treści polityczne, społeczne i ekonomiczne, polecenia i prace projektowe skłaniające do dyskusji o problemach lokalnych i globalnych oraz angażowania się w działania w ramach społeczeństwa obywatelskiego.

-Przyjazny – przystępna narracja, atrakcyjna szata graficzna grafika, liczne fotografie, rysunki satyryczne, mapy, infografiki i wykresy.

-Skuteczny – różnorodne pytania i polecenia sprawdzające wiedzę i umiejętności, podsumowania lekcji ułatwiające powtarzanie materiału przed sprawdzianami i egzaminem. Podręcznik jest przystosowany do nowych wymagań MEN obowiązujących w gimnazjum od września 2015 r. Papierowy podręcznik ma także swój odpowiednik w wersji elektronicznej. Szkoła po zakupie podręczników papierowych otrzyma 3-letni (lata szkolne) dostęp do wersji elektronicznej dla tylu uczniów, dla ilu kupiła podręcznik papierowy.

dodaj opinię

Twoje imię:

Ocena:

Pozytywna   Negatywna

Twoja recenzja:

Notatka: HTML niedozwolony!

Przepisz kod z obrazka:

Zadaj pytanie
KSIĘGARNIA POWER
Zadaj pytanie

Imię:

E-mail:

Treść:

Przepisz tekst: