Myszka Precelka się nie nudzi Wilga

Myszka Precelka się nie nudzi Wilga
Na zamówienie
cena: 7,50 PLN
Ilość:

Autor: Agata Widzowska-Pasiak

Kod hurtowni: 9788325901011

Wydawnictwo: WILGA

Numer ISBN: 9788325901011

Oprawa: twarda

Rok wydania: 2010

0 opinii  0 opinii  |  dodaj opinię

Słów kilka o serii Myszka Precelka…
 
W pewnej bibliotece w Orzeszkowie mieszkają myszka Precelka i cała jej mysia rodzina. To także dom bibliotekarki pani Dody i kota Animrumru. Wśród książek i przykurzonych regałów myszka Precelka dowiaduje się, że czytanie jest najwspanialszą rzeczą na świecie. Uczy się także zasad postępowania mysiej rodziny, na przykład tego, że trzeba się dzielić z potrzebującymi (nawet największym mysim przysmakiem – serem). Stwierdza, że nudzą się tylko ci, którzy nie umieją sobie znaleźć nic ciekawego do roboty. No i odkrywa, że najwspanialej jest mieć wielu przyjaciół, a także że na przyjaźń można zasłużyć, gdy słucha się potrzeb innych i gdy stara się im pomagać…

To niezwykle mądra seria, napisana z wielką wrażliwością, ale też z humorem. W jej bohaterce myszce Precelce dzieci odnajdą siebie. I być może odpowiedzą sobie na pytania, co robić, by mieć wielu przyjaciół i realizować własne potrzeby i marzenia.
 
To książki do samodzielnego czytania, które uczą myślenia i odczuwania. Nie ma w nich przemocy, sensacji, zagadek, ale są piękny język i niezwykłe, subtelne ilustracje. Poleci je rodzicom nasza redakcyjna babcia Krysia, która wierzy, że tylko prawdziwie piękne i mądre książki przetrwają próbę czasu.

dodaj opinię

Twoje imię:

Ocena:

Pozytywna   Negatywna

Twoja recenzja:

Notatka: HTML niedozwolony!

Przepisz kod z obrazka:

Zadaj pytanie
KSIĘGARNIA POWER
Zadaj pytanie

Imię:

E-mail:

Treść:

Przepisz tekst: